Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Lubecko - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

189 000 zł1 000 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna o pow. 1000 m2, działka przeznaczona pod zabudowę rekreacyjną, położona w malowniczej miejscowości Mikołeska. Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy lesie,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł156 m² 3 525,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do sprzedania dom w zabudowie półzwartej z budynkami gospodarczymi (budynki warsztatowe, stodoła-magazyn). Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 156 m2 jest budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

199 124 zł1 486 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę usługową przy ulicy Dworcowej w miejscowości Koszęcin, gminie Koszęcin, powiat lubliniecki. Cena działki 134 zł/m2 netto + vat parametry.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

do sprzedania działka w Blachowni przy ul Konopnickiej Działka nie posiada Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego ani Warunków Zabudowy Powierzchnia działki 3000m2 szeroka około 18m.

Szczegóły ogłoszenia

5 753 120 zł17 540 m² 328 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego terenu inwestycyjnego, obejmującego działki nr 120 oraz 121, położone w Lublińcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bagna

Bagna(Lubecko + 20 km)

619 000 zł100 m² 6 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Wyjątkowy dom W otoczeniu natury | 5000 m działki | cisza I spokój | przystajń - bagna Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć od zgiełku miasta? Ta nieruchomość to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł10 041 m² 20,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa o powierzchni 10 041 m Działka znajduje się w miejscowości Aleksandria II, gm. Konopiska Wymiary: 22 462 m Media: prąd, woda na działce Rodzaj.